Česká verze English version Homepage Kontakty Plemenná kniha webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Plemenná kniha
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer
Chianina
Uckermärker

Obchodní adresář plemene Dexter

Středočeský kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
CHOV CHAROLAIS spol. s r.o. 777944011 chov.charolais@gmail.com
Černý Miloš 606080064 smakcerny@seznam.cz
Jihočeský kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Toman Petr 736764460 petr.toman83@seznam.cz
Daumann Pavla, Mgr. 739460469 pavladaumann@gmail.com
Malecha Josef, Ing. 602463566 jmalecha@rybarstvi.cz
Šťástková Lenka 725801391 jirka.stastka@seznam.cz
Dexfarm s.r.o. 607805285 radek.kuzl@seznam.cz
Zezula Jakub 777911793 jakuze@seznam.cz
Plzeňský kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Moulis Pavel, Ing. 377891460 moulis@farmamoulisovych.cz
Štix Roman 602628509 stix@kovosrotstix.cz
Lorenc Vítězslav 724524785 lorencvitezslav@seznam.cz
Karlovarský kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Podvalský Antonín 777788006 podvalskya@seznam.cz
Eberlová Lucie, Bc. 775245763 marianbokr@gmail.com
Ústecký kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Žďárský Luboš 776003757 Zdarsky.L@seznam.cz
Jurtissimo, s.r.o. 603546670 office@jurtissimo.cz
Bodnár Petra 603465966 petramikolaskova@seznam.cz
Liberecký kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Linhartová Romana 728784722 info@agroturistika.org
Pavlíčková Jaroslava 739456507 pavlickovajaroslava@seznam.cz
Královéhradecký kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Vlček Martin 608710832 marnelka30@gmail.com
Pokorný Petr, MVDr. 777245863 mvdr.pokorny@gmail.com
Šofr Martin 608541521 sofr@farma-mokriny.cz
Práza Josef 605809203 josefpraza@spoluzaci.cz
Kalkus Michal 733589295 kalkusm@seznam.cz
Pardubický kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
MAFARMA s.r.o. 606626716 mafarma.kamenicna@seznam.cz
Hrubeš Vladimír, Bc. 725509603 hrubes.vladimir@email.cz
Kraj Vysočina
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Havlíčkova Borová zemědělsk... 569642223 havlborova.zem@tiscali.cz
Svoboda Vojtěch 728301603 svo.voj@seznam.cz
CHOCA s.r.o. 737359583 alesmalek@atlas.cz
Jihomoravský kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
POKRA s.r.o. 777082646 POS.F@seznam.cz
Urbanová Lucie, MVDr. 606638088 lucieurbanova@email.cz
Olomoucký kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Matějčková Jitka 736762067 jitka@email.cz
Zlínský kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Zezulková Iva 777630925 iva.zezulkova@commodum.cz
ZEPO Loukov a.s. 573390212 zepoloukov@gmail.com
Olšovský Martin 724826210 martinolsovsky@gmail.com
Diatka Zdeněk 739227878 janadiatkova82@seznam.cz
Straka Cyril 732766654 s.86pavel@seznam.cz
Adam Radovan 608631481 adam@kolacky.net
Martinek Miroslav 606324699 martinek.miroslav@email.cz
Moravskoslezský kraj
člen / zástupce telefon email podrobnosti
Tichý Martin, RNDr. 608311795 sona@statektichy.cz
Klemens Karel 602535062 info@mkklemens.cz
Mynařová Soňa 608600331 mynarova.sona@miniprof.cz
Eliáš Ondřej 608397774 ondrej@rmba.cz
Mohyla Jan 733531472 honza.mohyla@gmail.com
Slowiková Monika 604955602 Boboslowik@seznam.cz
Handlová Markéta, Mgr. 725407407 advokat.handlova@gmail.com
Makový Petr 774169844 petr.makovy@centrum.cz
Martin Tichý 608766111 tichymartin@email.cz
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WA.cz
Hodinový manžel Český Krumlov